Wycinarki wodne WATERJET CORPORATION s.r.l.

Waterjet Corporation s.r.l
W naszej ofercie znajdziecie Państwo maszyny do cięcia wodą największego włoskiego producenta, firmy Waterjet Corporation s.r.l.
Wycinarki wodne  wyposażone są w stoły o rozmiarach już od 625x625mm po wielkie maszyny ze stołami modułowymi. Producent wycinarek wodnych ma w ofercie również maszyny z obrotowym portalem wysięgnikowym pozwalającym na obsługę dwóch stołów. Podczas gdy na jednym stole odbywa się cięcie, na drugim może odbywać się zbieranie wyciętych detali i załadunek kolejnego arkusza blachy.

Posiadamy w ofercie maszyny o konstrukcji portalu wysięgnikowej lub mostowej (podpartej z dwóch stron). Dzięki temu możemy wybrać optymalne rozwiązanie dla Klienta w zależności od charakteru jego produkcji.

Urządzenia mogą być wyposażone w pompy z jednym lub dwoma wyjściami pozwalające na zastosowanie dwóch głowic tnących. Opatentowane rozwiązania głowic tnących 3D do materiałów płaskich jak i przestrzennych dają ogromne możliwości wycinania wodą. Bogate wyposażenie opcjonalne pozwala na skonfigurowanie wycinarki wodnej w sposób optymalny dla klienta. Przykładowo można zamówić maszynę hybrydową łączącą technologię cięcia wodnego wraz z cięciem plazmowym.
Producent wycinarek wodnych posiada w ofercie również maszyny do wycinania w rurach, a także specjalne rozwiązania projektowane według potrzeb klienta.

Firma Waterjet Corporation s.r.l. korzysta z najwyższej jakości pomp wysokiego ciśnienia renomowanej firmy KMT i jest ich od wielu lat największym odbiorcą na świecie.

Poniżej zanjduje się tabela podstawowych modeli wycinarek wodnych. Po wybraniu odpowiedniej maszyny proszę o przejście do odpowiedniego działu.

 Modele wycinarek wodnych

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI