Zgrzewarki punktowe i liniowe

Oferujemy Państwu urządzenia do zgrzewania punktowego, liniowego, a także specjalne automaty zgrzewające.

Dzięki współpracy z czołowym producentem tego typu maszyn na świecie firmą CEMSA, jesteśmy w stanie znaleźć optymalne rozwiązanie dla każdego Klienta.

Różnorodność modeli maszyn zaczyna się od prostych zgrzewarek punktowych niewielkiej mocy, aż po zaawansowane zautomatyzowane systemy z ramieniem robotycznym stosowane między innymi w przemyśle motoryzacyjnym.

Do pełnej gamy naszych produktów zaliczają się również zgrzewarki liniowe dostosowane do potrzeb branży wentylacyjnej. Pozwalają na łączenie zwiniętych rur bądź elementów kolan kanałów okrągłych typu spiro.

Film ilustrujący pracę zgrzewarki liniowej 

W naszej ofercie znajdują się również automatyczne linie zgrzewające CEMSA MRL AFD CL/AUT pozwalające na automatyczną produkcję kształtek wentylacyjnych. Maszyna automatycznie rozwija taśmę metalową z kegu, tnie ją na formatki, następnie formatki automatycznie przekazywane są na walce zwijające, skąd wchodzą na zgrzewarkę liniową. Gotowe produkty przesuwane są na stół odbiorczy. Poniżej znajduje się video z prezentacją takiej linii. Stanowi ona idealne połączenie z wysoko wydajną maszyną SPIRO Fitting Shaper służącą do zakładania uszczelek.

 

 W sprawie szczegółowych informacji prosimy o kontakt

Producent: Serra Soldadura, Cemsa, Sente Makina

Zdjęcia

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI