Linia do produkcji profili do kołnierzy kanałów prostokątnych-VS5

Linia do profilowania SWAH VS5 służy do produkcji ramek służących do tworzenia kołnierzy i łączenia wentylacyjnych kanałów prostokątnych. Urządzenie standardowo wytwarza ramki o rozmiarach 20mm i 30mm. Na życzenie klienta możemy dostarczyć maszynę również na inne rozmiary profilu np.: 40mm.

Dużą zaletą maszyny jest innowacyjny system odcinania profili za pomocą specjalnego systemu noży kształtowych. Zastosowane rozwiązanie zapewnia bardzo cichą pracę modułu tnącego w porównaniu do klasycznego rozwiązania cięcia przy pomocy piły tarczowej. Dodatkową zaletą jest wyższa jakość odciętej powierzchni, a także uniknięcie nadpalenia warstwy ocynku. Zmiana produkcji kołnierza z 20 na 30 mm lub odwrotnie przebiega bardzo szybko. Wystarczy tylko wprowadzić blachę do prawej lub lewej części maszyny i przełączyć system sterowania.

Ponadto maszyny mogą być wyposażone w innowacyjne urządzenie - pompę wtryskujące masę uszczelniającą bezpośrednio w profil podczas procesu tworzenia kołnierzy. Maszyna standardowo wytwarza profile P20 oraz P30. Urządzenie wytwarzające również profile P40 jest wykonywane w wersji \\\"heavy duty\\\" - o dużej wydajności i charakterze produkcji do dalszej odsprzedaży produktu.

W ofercie posiadamy również przetłaczarki trwale łączące narożniki z profilami ramek tworząc sztywny kołnierz. Znajdziecie je Państwo w dziale Przetłaczarki do łączenia narożników z ramkami. 

Maszyna może pracować w dwóch głównych trybach pracy:

  • Produkcja na własny użytek

Operator zadaje wymiary X i Y kompletnych ramek oraz ich ilość. Maszyna wytwarza elementy kompletami, dzięki czemu operator może w międzyczasie składać ramki z narożnikami i nabijać na kanały.

  • Produkcja do dalszej odsprzedaży

Produkcja długich (kilkumetrowych) profili w celu dalszej odsprzedaży.

Film ilustrujący pracę profilarki VS5 

 W sprawie szczegółowych informacji prosimy o kontakt

SWAH

Zdjęcia

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI