Elektronarzędzia Trumpf

Firma CNC-PROJEKT jest autoryzowanym dystrybutorem i serwisem elektronarzędzi renomowanej marki TRUMPF. Szeroka gama urządzeń, których konstrukcja dopracowywana jest na przestrzeni kiludziesięciu lat. gwarantuje wysoką ergonomię pracy, dużą wydajność oraz niski koszt eksploatacji.
Firma TRUMPF posiada certyfikat ISO 9001, a wytwarzanie elektronarzędzi odbywa się w Szwajcarii co gwarantuje ich wysoką jakość.

Elektronarzędzia TRUMPF są wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu związanych z obróbką stali takich jak produkcja kanałów wentylacyjnych, budowa dachów stalowych i miedzianych, hal stalowych i z płyt wartwowych, branża elektroinstalacyjna, produkcja profili z taśmy metalowej, konstrukcje stalowe i wiele innych. Urządzenia TruTool są również powszechnie używane w pracach rozbiórkowych obiektów stalowych bądź też przy demontażu zbiorników w których były przechowywane ciecze palne, gdzie użycie konieczne jest użycie narzędzi do cięcia nie wytwarzających iskier,

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą elektronarzędzi TRUMPF. Prosimy o kontakt, dobierzemy dla Państwa optymalne urządzenie.

Oferta elektronarzędzi TRUMPF

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI