Zgrzewarki liniowe STITCHWELDER

W myśl naszej sztandarowej dewizy „Profesjonalizm i kompetencja”, konsekwentnie wprowadzamy na rynek maszyny produkowane z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań.

CNC-PROJEKT oferuje szereg nowoczesnych wariantów, które znajdą zastosowanie przede wszystkim w przemyśle produkcyjnym. Współpracujemy z niekwestionowanym liderem w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej – firmą Spiro®, która przygotowała pełen pakiet maszyn do produkcji kanałów wentylacyjnych. 

Popularnym urządzeniem zgrzewającym jest  liniowa zgrzewarka do rur. Model STITCHWELDER służy nie tylko do precyzyjnego zgrzewania wcześniej zwiniętych elementów kolan segmentowych, łączonych przy pomocy maszyny typu Gerolocker, ale także  rur prostych.

Zgrzewarka do rur oparta jest na systemie zgrzewania rezystancyjnego, będącego najczęściej wybieranym rozwiązaniem w przemyśle obróbki blach czy branży HVAC (wentylacyjno-klimatyzacyjnej). 

Zgrzewarka do rur STITCHWELDER wytwarza niezwykle szczelny i wysokiej jakości szew wzdłużny, stosując drut miedziany. 

Maszyna wyposażona jest w ekran dotykowy, co znacznie ułatwia jej obsługę. Dzięki podobnym rozwiązaniom konfiguracja i optymalizacja produkcji jest o wiele prostsza. Co więcej, istnieje możliwość zapisania ustawień programu przez jego użytkownika. 

Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii, nie ma potrzeby dodatkowego malowania, uszczelniania czy oczyszczania z osadu rolek przy stosowaniu stali galwanizowanej. 

Zgrzewarkę do rur cechuje trwałość, szybkość, precyzja, duża wydajność oraz niskie koszty eksploatacji maszyny.

Model STITCHWELDER zyskał uznanie i zaufanie klientów z całego świata nie tylko dzięki wprowadzaniu urządzeń na rynek, ale także wdrażaniu procesów maszynowych, profesjonalnemu doradztwu oraz serwisowi gwarancyjnemu.

Dostarczamy skuteczne produkty w najlepszej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Zdjęcia

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI