Walce Sahinler, Isitan

Firma SAHINLER/ISITAN istnieje na rynku od 1953 roku, wieloletnie doświadczenie i wysoka jakość produktów spowodowała iż stała się bardzo rozpoznawalną marką na całym świecie. Maszyny charakteryzują się bardzo dobrą relacją ceny do jakości.

Walcarka do profili z serii maszyn RS to podstawowy model trzy- lub czterorolkowy. Maszyny produkowane są w kilku wersjach: RS, 4R, RM, 3R RM, IRM oraz MRM-S. Walcarka do profili RS zawija blachy o grubości do 3 mm, z kolei model MRM-S wyposażony jest w walce do zawijania blachy o grubości nawet do 10 mm. Ponadto walcarka do profili osiąga zakres długości roboczej od 1050 do 3050 mm. Walce zbudowane są na podstawie sztywnej i mocnej konstrukcji spawanej.

 

W ofercie CNC-PROJEKT znajdą Państwo również trzyrolkowe walce hydrauliczne w kilku wersjach, tj. MRM-H, HS oraz UHS. Walcarka do rur MRM-H służy do gięcia materiału o grubości do 12 mm, natomiast potężne walce UHS nawet do 65 mm. Zakres długości roboczej maszyn wynosi od 1050 do 4100 mm. W skład standardowego wyposażenia produktu wchodzi m.in. silnik napędowy z hamulcem, mobilny panel sterujący czy hydrauliczne zwolnienie kasety. 

 

Walcarka do rur z serii hydraulicznych maszyn czterorolkowych HSS/HS cechuje się solidną i trwałą konstrukcją. Ruch w górę i dół wykonywany jest hydraulicznie. Co więcej, za pomocą HH/HS istnieje możliwość realizacji stożków. Kompensację strzałki ugięcia zapewnia elipsoidalny kształt górnej rolki. Maszyna zaopatrzona jest w sterowanie NC lub CNC. Zakres grubości obejmuje do 90 mm obszaru, a długość robocza wynosi od 1050 do 4100 mm.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI