Prasy krawędziowe MVD

W myśl naszej sztandarowej dewizy „Profesjonalizm i kompetencja”, konsekwentnie wprowadzamy na rynek maszyny produkowane z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań.

Prasy krawędziowe firmy MVD INAN to turecki produkt najwyższej jakości. Maszyny wytwarzane są od 1974 roku, a ciągły rozwój technik produkcji pozwala firmie na osiągnięcie w branży statusu bezkonkurencyjnej jednostki.

Dzięki stosowaniu wysokogatunkowych komponentów, prasy krawędziowe MVD INAN utrzymują się na pozycji lidera. 

Każda oferowana przez nas krawędziarka jest wyposażona zarówno w standardowe, jak i opcjonalne elementy. Prasy krawędziowe MVD wyróżnia trwałość, solidność wykonania oraz niezawodność. 

Maszyny produkowane są w trzech seriach. 

Krawędziarka serii A należy do podstawowej linii hydraulicznej produktów. Posiada 3 sterowane osie (Y1, Y2, X), opcjonalnie wyposażona w sterowaną cyfrowo oś R. Skok maszyny wynosi 260 mm, natomiast wybranie 400 mm. Zakres nacisku krawędziarki liczy od 40 do 1000 ton przy długości roboczej od 1250 do 6100 mm. Ponadto w skład maszyn wchodzi m.in. wielofunkcyjny pulpit stojący z pedałem (CE), linearny system pomiarowy oraz ergonomiczny ruchomy panel sterujący.

Krawędziarka serii B reprezentuje hydrauliczną linię produktów, sterowanych od 3 (Y1, Y2, X) do maksymalnie 6 osi  (Y1, Y2, X, R, Z1+Z2). Prasy krawędziowe wyposażone są w oryginalny i niezwykle precyzyjny tylny zderzak włoskiej firmy UNIMEC.

Krawędziarka Serii C jest najwyższą linią produktów do gięcia blachy. Sterowanie odbywa się cyfrowo z wizualizacją 2D lub 3D od 4 osi  (Y1,Y2, X, R) do maksymalnie 12 (Y1,Y2, X1, X2, R1, R2, Z1, Z2, AP3, AP4). W skład wyposażenie podstawowego wchodzi m.in. manualny system korekty strzałki ugięcia stołu holenderskiej firmy WILA czy kurtyna świetlna za urządzeniem (CE).

Dostarczamy skuteczne produkty w najlepszej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI