Prasy krawędziowe LAG RAINER

Prasy krawędziowe włoskiego koncernu LAG RAINER to produkt najwyższej jakości. Założyciel firmy, p. Gasparini dzięki swojemy wieloletniemu doświadczeniu w produkcji maszyn gwarantuje najwyższą jakość produktu. 

 Każda oferowana przez nas krawędziarka wyposażona jest zarówno w standardowe jak i opcjonalne elementy. Prasy krawędziowe LAG RAINER wyróżnia wydajność, trwałość, solidność wykonania oraz niezawodność. 

Maszyny wyprodukowane są w dwóch seriach. 

Krawędziarka serii G-TOP należy do najwyższej klasy pras krawędziowych wyposażonych w akcesoria i automatyzację zapewniające najwyższą jakość gięć i wysoką wydajność. Maszyny oferowane są również w wersjach tandem i tridem. Między innymi standardowo wyposażone w system GC-S, który dzięki zamontowanym czujnikom, mierzy podczas procesu gięcią odkształcenia belki i ramy i automatycznie kompensuje je przy pomocy hydraulicznego systemu wypiętrzenia stołu. Dzięki temu systemowi operator nie musi podawać długości gięcia, gdyż maszyna dokona właściwej kompensacji na podstawie rzeczywistych pomiarów odkształceń maszyny.

Krawędziarka serii X-BRAVO jest maszyną relatywnie prostą, zapewniającą wysoką dokładność, trwałość i wydajność w przypadkach gdy wytwarzane produkty nie charakteryzują się wysokim skomplikowaniem, a wymagany maksymalny nacisk nie przekracza 170t. Podobnie jak prasy krawędziowe serii G-TOP wyposażone są w system GC-S autmatycznej kompensacji strzałki ugięcia.

Dostarczamy skuteczne produkty w najlepszej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI