Maszyny

W myśl naszej sztandarowej dewizy „Profesjonalizm i kompetencja”, konsekwentnie wprowadzamy na rynek maszyny produkowane z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań.

CNC-PROJEKT współpracuje z najlepszymi producentami maszyn do obróbki metalu. Jesteśmy zarówno generalnym, jak i autoryzowanym przedstawicielem wielu czołowych marek na rynku. 

Wiedza i doświadczenie pozwalają nam zaoferować Państwu najbardziej zaawansowane technologicznie opcje dla określonych potrzeb produkcyjnych. Nasze maszyny do obróbki metalu wyróżnia świetny stosunek jakości do ceny.

Dobre relacje z klientami oraz optymalna rentowność inwestycji to priorytety, dzięki którym zyskujemy niesłabnące zaufanie do naszych kompetencji. 

Klientom oferujemy niezawodne maszyny do obróbki metalu, w skład których wchodzą urządzenia do produkcji kanałów wentylacyjnych okrągłych SPIRO i prostokątnych HVAC, nożyce gilotynowe, prasy krawędziowe, wycinarki wodne, giętarki do rur i profili oraz wykrawarki rewolwerowe. Ponadto proponujemy szeroki wybór wycinarek i wypalarek laserowych oraz plazmowo-gazowych, profilarek rolkowych, zaginarek ręcznych i mechanicznych, pras hydraulicznych, zgrzewarek punktowych oraz walcarek. Co więcej, prezentujemy najwyższej jakości żłobiarki, frezarki, narzędzia do pras i nożyc oraz materiały eksploatacyjne do wycinarek.

W ramach usług CNC-PROJEKT prowadzimy także doradztwo techniczne i technologiczne, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, sprzedaż materiałów i części eksploatacyjnych oraz montaż maszyn do obróbki metalu, urządzeń czy szkolenia techniczne.

Dzięki naszym urządzeniom każda produkcja odbywa się bez zbędnych przestojów i gwarantuje konkretny zysk klientom. 

Dostarczamy skuteczne produkty w najlepszej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI