Zgrzewarki liniowe STITCHWELDER

Zgrzewarki liniowe mają bardzo szerokie zastosowanie, zwłaszcza w przemyśle produkcyjnym. Dostępne są różne modele- również takie służące do pracy przy mniejszych elementach. Na rynku dużą popularnością cieszą się sprzęty marki SPIRO®, która należy do wiodących producentów tego typu maszyn.

e9704c4d5ebc305e313e09b2ca515dbac0a83149Wśród licznych maszyn zgrzewających bardzo często stosowana jest zgrzewarka liniowa. Aplikacja zgrzewania rezystancyjnego firmy SPIRO® jest najczęściej są używana w przemyśle zajmującym się obróbką blach oraz w branży HVAC, czyli wentylacyjno-kanalizacyjnej. Sprawdzonym i popularnym w przemyśle modelem jest zgrzewarka STITCHWELDER, która przy zastosowaniu drutu miedzianego wytwarza bardzo szczelny i wysokiej jakości szew wzdłużny. Bardzo często jest wykorzystywana jako zgrzewarka do rur – zgrzewa wcześniej zwinięte części kolan segmentowych, które następnie są łączone za pomocą maszyny typu Gerolocker. Używana jest także przy produkcji rur prostych.

Co więcej, SPIRO® wyposażyło swoją maszynę w ekran dotykowy. To nowoczesne w branży rozwiązanie znacznie ułatwi obsługę sprzętu. Dzięki temu konfiguracja produkcji będzie o wiele łatwiejsza. Istotnym atutem jest tutaj możliwość zapisania ustawień programu przez jego użytkownika. W ten sposób firma podkreśliła swoją silną i pewną pozycję na rynku.

STITCHWELDER posiada także największą w przemyśle szybkość spawania, która wynosi 15m/min. Taka prędkość tylko podkreśla stałą wydajność oraz sprawność tego urządzenia. Szew spawany jest nieustannie od początku do końca. Dodatkowe uszczelnianie czy pokrywanie farbą nie jest tutaj konieczne. Nie trzeba również czyścić i przerabiać rolek spawalniczych. Ponadto wyeliminowanie przypalonych cynkowych pokryć skutkuje zmniejszeniem prac wykończeniowych. Dodatkowo, zachodzenie na siebie materiału w przedziale 6-8 mm pozwala zmniejszyć koszty tworzywa do minimum.

Warto też nadmienić, że zgrzewarka liniowa Stitchwelder firmy SPIRO® została uznana za najbardziej wiarygodną i cenioną maszynę tego typu w branży.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI