AMOB dostarczył trzy wielkie GIĘTARKI TRÓJROLKOWE do Bangkoku

Kilka miesięcy temu, jeden z największych producentów giętarek do rur i profili, portugalska firma AMOB dostarczyła 2 giętarki trój rolkowe typu heavy duty do firmy CHONBURI CO., LTD. mającej swoją siedzibę Tajlandii.

Klient po 2 latach od zakupu giętarki AMOB MAH 600/3 AC umożliwiającej gięcie profili HEB 600 oraz rur o średnicy nawet 600mm zdecydował się na doposażenie swojego zakładu produkcyjnego również w możliwość ekonomicznego i wydajnego gięcia profili w mniejszym zakresie wielkości. Właściciel firmy powiedział, że \"było możliwe i gięliśmy na tej ogromnej maszynie małe rury i profile, jednakże nie jest ekonomiczne ustawienie i gięcie na tak wielkim urządzeniu rur np.: o średnicy tylko 60mm\".

Bazując na tych założeniach, Klient zakupił dwie nowe giętarki trójrolkowe, jedną AMOB MAH 250/3 z maksymalną możliwością gięcia profili do 240 HEB oraz rur o średnicy do 220mm i drugą MAH 120/3 AC do rur o wielkości do 120mm. Pan Chonburi kontynuując swoją wypowiedź stwiedził \"...AMOB był oczywistym wyborem. Szybka wysyłka, doskonała komunikacja i obsługa po sprzedażowa były argumentami, które zaważyły na wyborze.\" Wymierne korzyści osiągnięte przez CHONBURI CO., LTD. w tak krótkim czasie wynikają wyłącznie ze znacznych inwestycji w park maszynowy w ostatnich latach co ewidentnie przełożyło się na proces produkcyjny.

Powyższa historia osiągniętego sukcesu dzięki wyborze maszyn firmy AMOB SA jest jedną z wielu, które wydarzyły się na całym świecie. Życzymy Państwu aby kolejna była Waszą!

Zdjęcia

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI