Felcarki

2017-05-17 14:14

Nasi klienci często pytają o maszyny do wentylacji. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno pojedyncze maszyny, jak i kompletne linie używane do produkcji poszczególnych elementów. Wszystkie urządzenia wyróżniają się wysoką jakością, dzięki czemu gwarantują wieloletnią bezproblemową pracę.

711df66ed01524b1fa094a588cdd33c24a31851aFunkcjonowanie felcarek do zamków jest oparte o profilowanie rolkowe arkuszy blachy. Celem urządzeń jest utworzenie zamków, które znajdą zastosowanie w łączeniu arkuszy blachy, jak również kanałów wentylacyjnych i grzewczych za pomocą rolek formujących.

Proponujemy m.in. felcarki – profilarki czeskiego producenta SWAH. Służą do wytwarzania zamków do łączenia blach na zimno. Nie da się ukryć, że jest to jedno z podstawowych urządzeń w firmie zajmującej się produkcją kanałów wentylacyjnych. Co gwarantuje długoterminową eksploatację bez żadnych awarii? Wysoka jakość maszyny, odpowiednio utwardzone rolki, a także przekładnie w kąpieli olejowej. Dodajmy, że maszyny wytwarzają zamki Pitsburgh (Pitzburg), Snap Lock (Schnapfalz), stojące ( Stehfalz) czy wzdłużne, które znajdują zastosowanie również poza branżą wentylacyjną.

Warto podkreślić, że felcarki do zamków wspomnianej wcześniej firmy pochodzącej z Czech (SWAH) jako jedne z niewielu dostępnych na rynku, są wyposażone w przekładnie zanurzone w kąpieli olejowej, dzięki czemu mają jeszcze większą trwałość.

Przy okazji warto wspomnieć też co nieco o osiągach tych maszyn. Umożliwiają one formowanie stali czarnej lub ocynkowanej o grubości od 0,55 mm do 1,2 mm z prędkością 8 m/min.

Pozdrawiamy, Cnc-projekt.pl

Komentarze

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI