AMOB rozszerzył ofertę o giętarki trzpieniowe CNC z pełnym napędem elektrycznym

2015-01-13 11:13

Nowa seria maszyn AMOB CE CNC R została zaprojektowana w celu sprostania wymaganiu gięcia skomplikowanych kształtów i wręcz doskonałej dokładności i powtarzalności.

Prezentowana w pełni elektryczna giętarka CNC jest przyjazna dla środowiska, nie grożą jej wycieki i problemy związane z utylizacją oleju, charakteryzuje się małym zużyciem energii, ponadto jej praca jest cicha.

Powyższa giętarka do rur jest oferowana w różnych wariantach pozwalających na gięcie rur od 9mm do 90mm czarnej stali, mosiądzu, stali nierdzewnej, aluminium czy też innych materiałów. Wszystkie osie są napędzane przez serwo napędy z pamięcią położeń. Stanowi do ogromną zaletę podczas zmiany narzędzi w porównaniu do konwencjonalnych ręcznych regulacji. W maszynie AMOB CE CNC R proces ustawiania narzędzi odbywa się w pełni automatycznie.

Zastosowany system w 90% zapewnia prawidłowo wykonany już pierwszy detal maksymalnie redukując ilość straconego materiału zużytego zwykle podczas ręcznego ustawiania narzędzi. W rocznym rozliczeniu oszczędności na redukcji ilości zużytego materiału podczas kalibracji narzędzi przynoszą wymierne korzyści finansowe wynikające z kosztu materiału, a także czasu pracy operatorów giętarki trzpieniowej.

Zdjęcia

Komentarze

Bartek 2015-06-18 03:15:30

Ekstra tego mi brakowało

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI